escort bodrum escort antalya turbo porno best porn video best porn pdf porno indir sex pdf bedava porn

Helios Suns U13 B – sezona 2018/19

IGRALCI 
Chris Cerovak2007
Žiga Dovč2007
Luka Filipovaki2007
Črtomir Kaplja2007
Maj Khermayer2007
Tit Kokošar2007
Mark Koščak2007
Lovro Lapajne2007
Kait Miklavc2007
Svit Mrvar2007
Petja Rebula2007
Aljaž Rutnik2007
Peter Stražar2007
Mark Vesel2007
Nik Vrhovec2007
Anže Žabkar2007
Tim Žura2007
STROKOVNI ŠTAB 
Tilen HočevarGlavni trener
Aljaž BelingarPomočnik trenerja
Žiga BožjakPomočnik trenerja
Gašper PapežVodja pionirskega pogona
TEKME     
2. SKL, 1. DEL
1. turnir6. oktober 201810.15Kras rumeniHelios Suns B
12:53
1. turnir6. oktober 201811.30GlobusHelios Suns B0:20
2. turnir13. oktober 201810.00RudarHelios Suns B
50:47
2. turnir13. oktober 201811.15Kras rumeniHelios Suns B0:20
3. turnir17. november 201811.30Helios Suns B
Globus55:15
3. turnir17. november 201814.00Helios Suns BRudar40:25
2. SKL, 2. DEL
1. turnir8. december 201811.30Helios Suns BCerknica31:63
1. turnir8. december 201814.00Helios Suns BLTH Castings26:46
2. turnir12. januar 20199.00CerknicaHelios Suns B53:15
2. turnir12. januar 201910.30Helios Suns BLTH Castings20:0
3. turnir16. februar 201910.15CerknicaHelios Suns B36:35
3. turnir16. februar 201911.30LTH CastingsHelios Suns B30:38
1. SKL, 3. DEL
1. turnir23. marec 201912.00Helios Suns BPlama-pur Ilirska Bistrica beli33:51
1. turnir23. marec 201914.30Helios Suns BPivka44:35
2. turnir6. april 201910.00Plama-pur Ilirska Bistrica beliHelios Suns B58:36
2. turnir6. april 201911.00Žigoca Sixt PrimorskaHelios Suns B64:26
3. turnir13. april 20199.45Žigoca Sixt PrimorskaHelios Suns B51:48
3. turnir13. april 201911.00PivkaHelios Suns B48:45
MINI POKAL SPAR
1. krog20. oktober 2018Helios Suns BKras modri20:0
2. krog, 1. tekma10. november 201810.00Helios Suns BPetrol Olimpija A24:67
2. krog, 2. tekma1. december 20189.00Petrol Olimpija AHelios Suns B69:22

 

LESTVICA 1. DELA, SKUPINA J:

1. Helios Suns B 5/1 235:102 +133 11
2. Rudar 5/1 241:138 +103 11
3. Kras-rumeni 2/4 98:163 -65 6
4. Globus 0/6 81:252 -295 4

 

LESTVICA 2. DELA, SKUPINA 2J:

1. Cerknica 5/1 244:146 +98 11
2. Helios Suns B 2/4 165:228 -63 8
3. LTH Castings 2/4 141:176 -35 6

 

LESTVICA 3. DELA 1. SKL, SKUPINA B8:

1. Žogica Sixt Primorska 6/1 299:207 +92 12
2. Pivka 3/3 254:265 -11 9
3. Plama-pur Il. Bistirica beli 2/4 249:255 -6 8
4. Helios Suns B 1/5 232:307 -75 7